Olej na kámen

transparentní i barevný olej na minerální podlahy v interiéru, vhodný pro beton, stěrky a savé dlaždice odstíny dle RAL a NCS na objednání

Pokračovat ve čtení

Hlavní obrázek produktu Olej na kámen  (Odstín: transparentní, Velikost balení: 1 litr )
Odstín
Velikost balení
955 Kč
789 Kč bez DPH
Použití interiér
Kód produktu 210041
Ke stažení technický list (475.88 KB)
Hlavní obrázek produktu Olej na kámen  (Odstín: transparentní, Velikost balení: 1 litr )

Popis produktu

Kat.č.: 2100

Vlastnosti
BIOFA Olej na kámen se vyrábí z vysoce hodnotných surovin, vytváří pololesklý povrch, který je odolný a hydrofobní a má minimální sklon ke žloutnutí. Je vhodný jako bezbarvý nebo transparentně zbarvený podkladový i konečný nátěr na savé minerální podlahy v interiérech. ZAbarvnéný olej má krycí schopnost, jednotlivé odstíny lze libovolně vrstvit.

Obsažené látky
Alifatické uhlovodíky, ricinový olej, světlicový olej, estery kalafunových pryskyřic, ev. pigmenty dle odstínu, kyselina křemičitá, mikrovosk, bentonit, kobaltový, zirkoniový a manganooktátový sikativ, antioxidant.

Zdravé bydlení

Naše produkty neobsahují syntetické oleje a pryskyřice. Jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl poznáte už při natírání.

Ekologická výroba

Výroba s minimální spotřebou energie, smícháním z rostlinných olejů, vosků a minerálů. Složení plně deklarujeme na základě technických listů.

Německá kvalita

Vysoká vydatnost snižuje spotřebu na m2. Z malé plechovky natřete velkou plochu. Technické vlastnosti splňují nejpřísnější evropské normy.

Odborný servis

Prodejem plechovek nekončíme, nabízíme konzultace konkrétních zakázek. Technické poradentství je nedílnou součástí našeho servisu. Nebojte se ptát, "a proč" máme v malíčku.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše