Selská barva

Krycí vodou ředitelný nátěr pro povrchy v exteriéru. Na objednávku, bílý nebo barevné varianty dle univerzálních vzorníků RAL a NCS

Pokračovat ve čtení

Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)
Odstín
Velikost balení
1 360 Kč
1 124 Kč bez DPH
Použití exteriér
Kód produktu 514221
Ke stažení technicky list (650.45 KB)
Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)

Popis produktu

Kat.č.: 5141, 5142

Vlastnosti: 
Selská barva je vodou ředitelný, lesklý krycí exteriérový nátěr vyrobený z přírodních surovi.
Vytvořený povrch odpuzuje špínu a vodu. Je pouze podmínečně odolný proti poškrábání. Má velmi dobré adhezní vlastnosti, výborně kryje zachovává si stále vysokou elasticitu.
Barva je vhodná na veškeré druhy dřeva v exteriéru, jako dřevěná okna (okenní rámy), dveře, zábradlí, garážová vrata, dřevěná bednění, atd. Při použití vhodného podkladového nátěru je vhodný i na kovy.
Pozor! Použité přírodní oleje mohou vyvolávat na plochách vystavených termickým vlivům nebo dopadu světla zažloutnutí.
Důležité: Produkty firmy BIOFA jsou doplňkem stavebně-technické ochrany dřeva. Podstatou naší filozofie je vycházet pokud možno bez jakýchkoliv zdraví škodlivých látek. Prioritní ochranou je proto stavebně-technická ochrana dřeva dle normy DIN 68800-2(4), na kterou se musí brát ohled jak při plánování, tak i při provedení stavby. Mimo správného konstrukčního provedení je důležitý výběr a kvalita použitého dřeva. Výběr dřeva pro danou povětrnostní situaci se dělá na základě trvanlivostní třídy dle normy DIN EN 350-2 a odolnostní třídy dle normy DIN 68364. V určitých případech je chemická ochrana dřeva nezbytná. Norma DIN 68800 přesně definuje používání těchto látek.

Zdravé bydlení

Naše produkty neobsahují syntetické oleje a pryskyřice. Jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl poznáte už při natírání.

Ekologická výroba

Výroba s minimální spotřebou energie, smícháním z rostlinných olejů, vosků a minerálů. Složení plně deklarujeme na základě technických listů.

Německá kvalita

Vysoká vydatnost snižuje spotřebu na m2. Z malé plechovky natřete velkou plochu. Technické vlastnosti splňují nejpřísnější evropské normy.

Odborný servis

Prodejem plechovek nekončíme, nabízíme konzultace konkrétních zakázek. Technické poradentství je nedílnou součástí našeho servisu. Nebojte se ptát, "a proč" máme v malíčku.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše