Selská barva

Krycí exteriérový nátěr bez obsahu rozpouštědel, lesklý. Na objednávku, bílý nebo barevné varianty dle univerzálních vzorníků RAL a NCS

Pokračovat ve čtení

Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)
Odstín
Velikost balení
1 360 Kč
1 124 Kč bez DPH
Použití exteriér
Kód produktu 514221
Ke stažení technický list (650.46 KB) technický list (650.45 KB)
Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)

Popis produktu

Kat.č.: 5122, 5123

Vlastnosti: 
Selská barva je vodou ředitelný, lesklý krycí exteriérový nátěr vyrobený z přírodních surovin, neobsahuje rozpouštědla, odpuzuje špínu a vodu. Je pouze podmínečně odolný proti poškrábání. Má velmi dobré adhezní vlastnosti, výborně kryje zachovává si stále vysokou elasticitu.
Barva je vhodná na veškeré druhy dřeva v exteriéru, jako dřevěná okna (okenní rámy), dveře, zábradlí, garážová vrata, dřevěná bednění, atd. Při použití vhodného podkladového nátěru je vhodný i na kovy.
Pozor! Použité přírodní oleje mohou vyvolávat na plochách vystavených termickým vlivům nebo dopadu světla zažloutnutí.
Důležité: Produkty firmy BIOFA jsou doplňkem stavebně-technické ochrany dřeva. Podstatou naší filozofie je vycházet pokud možno bez jakýchkoliv zdraví škodlivých látek. Prioritní ochranou je proto stavebně-technická ochrana dřeva dle normy DIN 68800-2(4), na kterou se musí brát ohled jak při plánování, tak i při provedení stavby. Mimo správného konstrukčního provedení je důležitý výběr a kvalita použitého dřeva. Výběr dřeva pro danou povětrnostní situaci se dělá na základě trvanlivostní třídy dle normy DIN EN 350-2 a odolnostní třídy dle normy DIN 68364. V určitých případech je chemická ochrana dřeva nezbytná. Norma DIN 68800 přesně definuje používání těchto látek.

Zdravé bydlení

Naše produkty neobsahují syntetické oleje a pryskyřice. Jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl poznáte už při natírání.

Ekologická výroba

Výroba s minimální spotřebou energie, smícháním z rostlinných olejů, vosků a minerálů. Složení plně deklarujeme na základě technických listů.

Německá kvalita

Vysoká vydatnost snižuje spotřebu na m2. Z malé plechovky natřete velkou plochu. Technické vlastnosti splňují nejpřísnější evropské normy.

Odborný servis

Prodejem plechovek nekončíme, nabízíme konzultace konkrétních zakázek, taje a kouzla předvedeme u vás nebo na vzorkové prodejně. Nebojte se ptát, "a proč?" máme v malíčku.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše