Selská barva

Krycí exteriérový nátěr bez obsahu rozpouštědel, bílý, lesklý na objednávku barevné varianty dle univerzálních vzorníků RAL a NCS

Pokračovat ve čtení

Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)
Odstín
Velikost balení
1 035 Kč
855 Kč bez DPH
Použití exteriér
Kód produktu 514221
Hlavní obrázek produktu Selská barva (Odstín:  bílá, Velikost balení: 1 litr)

Popis produktu

Kat.č.: 5122, 5123

Vlastnosti: 
Selská barva je vodou ředitelný, lesklý krycí exteriérový nátěr vyrobený z přírodních surovin, neobsahuje rozpouštědla, odpuzuje špínu a vodu. Je pouze podmínečně odolný proti poškrábání. Má velmi dobré adhezní vlastnosti, výborně kryje zachovává si stále vysokou elasticitu.
Barva je vhodná na veškeré druhy dřeva v exteriéru, jako dřevěná okna (okenní rámy), dveře, zábradlí, garážová vrata, dřevěná bednění, atd. Při použití vhodného podkladového nátěru je vhodný i na kovy.
Pozor! Použité přírodní oleje mohou vyvolávat na plochách vystavených termickým vlivům nebo dopadu světla zažloutnutí.
Důležité: Produkty firmy BIOFA jsou doplňkem stavebně-technické ochrany dřeva. Podstatou naší filozofie je vycházet pokud možno bez jakýchkoliv zdraví škodlivých látek. Prioritní ochranou je proto stavebně-technická ochrana dřeva dle normy DIN 68800-2(4), na kterou se musí brát ohled jak při plánování, tak i při provedení stavby. Mimo správného konstrukčního provedení je důležitý výběr a kvalita použitého dřeva. Výběr dřeva pro danou povětrnostní situaci se dělá na základě trvanlivostní třídy dle normy DIN EN 350-2 a odolnostní třídy dle normy DIN 68364. V určitých případech je chemická ochrana dřeva nezbytná. Norma DIN 68800 přesně definuje používání těchto látek.

Zdravé bydlení

Naše produkty neobsahují syntetické oleje a pryskyřice. Jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl poznáte už při natírání.

Ekologická výroba

Výroba s minimální spotřebou energie, smícháním z rostlinných olejů, vosků a minerálů. Složení plně deklarujeme na základě technických listů.

Německá kvalita

Vysoká vydatnost snižuje spotřebu na m2. Z malé plechovky natřete velkou plochu. Technické vlastnosti splňují nejpřísnější evropské normy.

Odborný servis

Prodejem plechovek nekončíme, nabízíme konzultace konkrétních zakázek, taje a kouzla předvedeme u vás nebo na vzorkové prodejně. Nebojte se ptát, "a proč?" máme v malíčku.