5117 Aqualux lesk

Krycí interiérový lak bez obsahu rozpouštědel, bílý, pololesklý na objednávku barevné varianty dle univerzálních vzorníků RAL a NCS

Pokračovat ve čtení

Hlavní obrázek produktu 5117 Aqualux lesk (Velikost balení: 1 ltr)
Velikost balení
Do 14 dnů
1 025 Kč
847 Kč bez DPH
Použití interiér
Kód produktu 511721
Hlavní obrázek produktu 5117 Aqualux lesk (Velikost balení: 1 ltr)

Popis produktu

Vlastnosti
BIOFA AQUALUX je vodou ředitelný, pololesklý krycí interiérový lak vyrobený z přírodních surovin, bez obsahu rozpouštědel, odpuzující špínu a vodu. Je pouze podmínečně odolný proti poškrábání, ale s dobrou adhezí a výborně kryje.
Tento lak je vhodný na veškeré druhy dřeva v interiéru, jako okenní rámy, dveře, zábradlí, nábytek, interiérovou výstavbu, atd. Při použití vhodného podkladového nátěru je vhodný i pro nátěry kovů.
Pozor! Použité přírodní oleje mohou vyvolávat na plochách vystavených termickým vlivům nebo dopadu světla zažloutnutí.

Zdravé bydlení

Naše produkty neobsahují syntetické oleje a pryskyřice. Jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl poznáte už při natírání.

Ekologická výroba

Výroba s minimální spotřebou energie, smícháním z rostlinných olejů, vosků a minerálů. Složení plně deklarujeme na základě technických listů.

Německá kvalita

Vysoká vydatnost snižuje spotřebu na m2. Z malé plechovky natřete velkou plochu. Technické vlastnosti splňují nejpřísnější evropské normy.

Odborný servis

Prodejem plechovek nekončíme, nabízíme konzultace konkrétních zakázek, taje a kouzla předvedeme u vás nebo na vzorkové prodejně. Nebojte se ptát, "a proč?" máme v malíčku.